Wpis

wtorek, 24 lipca 2012

Darmowe gry online

Jeśli nie masz pomysłu jak spędzić deszczowe, letnie wieczory, jeśli zaczyna dopadać Cię nuda to jednym z ciekawych sposobów na zabicie czasu są darmowe gry online! Jeśli do tej pory nie miałeś, bądź nie miałaś okazji grać w gry przeglądarkowe to najwyższy czas by nadrobić zaległości.

W sieci gracze niemal w każdym wieku znajdą coś dla siebie, a to głównie z powodu ilości tytułów które na dzień dzisiejszy możemy liczyć w dziesiątkach tysięcy. Istnieje cała masa kategorii gier przeznaczonych zarówno dla najmłodszych graczy, graczy nieco starszych, gier dla dziewczyn i dla chłopców.

Do gier dziewczęcych z pewnością można zaliczyć najrozmaitsze ubieranki, gry makijażowe, gry polegające na pieczeniu ciast, gotowaniu, sprzątaniu - żeby wymienić tylko kilka z nich.

Chłopcy z pewnością najbardziej lubują się w grach samochodowych, wojennych, grach akcji bądź pozycjach opartych na przygodach popularnych, kreskówkowych bohaterów takich jak Ben 10 czy Scooby Doo.

Strony z grami ostatnimi czasy pojawiają się jak grzyby po deszczu. Kolejnym ciekawych gatunkiem są gry escape oraz gry oparte na fizyce świata. Silniki tych gier opierają się na grawitacji dzięki czemu wszystkie przedmioty oraz postaci podlegają typowym prawom fizyki. Niektóre z nich polegają na wykorzystaniu wyobraźni w rysowaniu linii, inne zaś wymagają rozwiązania jakiejś łamigłówki bądź problemu na każdym poziomie.

Koniecznie spróbuj swoich sił a z pewnością gry online przypadną ci do gustu!

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
adamoto512
Czas publikacji:
wtorek, 24 lipca 2012 12:14

Polecane wpisy

Archiwum

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa